Hızlı Erişim


Bu Dergi DOI ve Crosscheck üyesidir


Haberler

SOSBİLDER 16

Dergimizin Ekim sayısı yayınlanmıştır. Yazılarında hata olan yazarlarımızın en kısa sürede sosbilder@igdir.edu.tr e-mail adresinden durumu iletmeleri rica olunur.


Makale Gönderim Kuralları -29.10.2018 15:22:22

Değerli yazarlarımız,

Makalelerinizi sisteme lütfen isimsiz olarak yükleyin. İsimli yüklenen makaleler hiçbir şekilde hakemlere gönderilmeyecektir. Ayrıca gönderildiği anda raporlanan makalelerin raporları değerlendirilme dışı tutulacaktır. Mail adresine gönderilip sisteme yüklenmeyen makaleler değerlendirlmeye alınmaz. Makale yazım kurallarına birçok yazarımızın uymadığı görülmektedir. Eğitim Bilimleri, İktisadi ve İdari Bilimler, Turizm ile Psikoloji ve Sosyoloji gibi sosyal alanlarda APA sistemi kullanılabilir. Beşeri Bilimler alanındaki makalelerde kesinlikle Chicago sistemine uyulması gerekmektedir. Yazım kurallarına uymayan makaleler bundan böyle değerlendirilmeye alınmayacaktır.

Saygıyla duyurulur.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız

İktisadi ve İdari Bilimler alanındaki makaleler hakkında -29.10.2018 15:06:24

Değerli yazarlarımız,

İktisadi ve İdari Bilimler (İktisat İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi) alanında çok sayıda makale birikmesi nedeniyle 2019 yılı makale kontenjanları tümüyle doludur. Bu nedenle mevcut makaleler ve bizlere hakemlik konusunda çokça yardımcı olan hakemlerimiz dışında, 2019 yılı Ekim ayına kadar gönderilecek makaleler dikkate alınmayacaktır. Yazarlarımız eğer isterseler, Iğdır Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Dergisi'ne makalelerini gönderebilirler. Siz değerli yazarlarımızdan özür diliyor, anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

Yayın Kurulu

Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Haberlerin Tamamı

Gelişmiş Arama


Duyurular

  Announcements

  Our journal is indexed by Ulakbim Sosyal ve Beşeri Bilimler Veritabanı, Academic Journals Database, Akademia Sosyal Bilimler İndeksi (ASOS), Akademik Dizin, Directory of Open Access Journals (DOAJ), Directory of Research Journals Indexing (DRJI), Genamics Journal Seek, Google Scholar, Index Copernicus,  ISAM İlahiyat Makaleler Veritabanı, Journal Index, Sjournals Index ve Türk Eğitim İndeksi.

   

   

  New issue of Iğdır University Journal of Social Sciences has been published.

   

  For your desires, complaints and suggestions about journal, please contact us from CONTACT link.

   

  Please first join to the journal in order to send manuscript from AUTHOR APPLICATION menü in the left.

  naltrexone works by low dose naltrexone depression naltrexone challenge test


Adres :Iğdır Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Şehit Bülent Yurtseven Kampüsü, 76000, IĞDIR
Telefon :+90 476 2261314 Faks :+90 476 2261139
Eposta :sosbilder@igdir.edu.tr

Web Yazılım & Programlama Han Yazılım Bilişim Hizmetleri